Європейський баскетбольний тиждень 2013 Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії в Україні

jpeg

  Визначною подією для баскетболу Спеціальної Олімпіади України (СОУ) став 10-ий ювілейний Європейський баскетбольний тиждень (ЄБТ), проведений спільно з Національною федерацією баскетболу України та Суперлігою-Асоціаціацією Баскетбольних Клубів України і який у 12 областях країни у 27 змаганнях об’єднав 1200 баскетболістів СОУ. 
Головними подіями ЄБТ став Відкритий Кримський республіканський турнір в м. Севастополь 29 листопада 2013 р. для 6 команд та Національний турнір для 8 жіночих та чоловічих команд в м. Кіровоград 28-29 листопада 2013 р. В рамках Національного турніру було організовано семінар для тренерів, а також медичне обстеження спортсменів за програмою СО «Здорові спортсмени». Завдяки партнерам СОУ Фундації Кока-кола, Кока-кола Україна і МакДональдз Україна змагання відбулися на високому організаційному рівні, а фінальна гра між командами Харківської та Дніпропетровської областей стала справжньою окрасою турніру для всіх шанувальників цієї популярної в Україні гри. Отже, в І дивізіоні перше місце дісталося команді Дніпропетровської області, в ІІ дивізіоні перше місце виборола команда Сумської області, а серед жіночих команд золоті медалі завоювала команда Миколаївської області.
29 листопада 2013 р. на арені столичного Палацу спорту, під час матчу Європейської ліги баскетболу, гравці кращого баскетбольного клубу України БК «Будівельник» вітали жіночу команду СОУ, що стало справжнім визнанням баскетболу Спеціальної Олімпіади України, сам проект ONE TEAM став хорошим прикладом того, що люди з відхиленнями у розумовому розвитку гідні поваги, розуміння, спілкування, покращення своїх можливостей та повноцінної участі у житті українського суспільства. 
http://www.ex.ua/74555769 

 

 

D H M S

Що таке Спеціальна Олімпіада?

Завантаж (3.5 Mb)
Що таке Спеціальна Олімпіада